fbpx

kompletní nabídka služeb

PROJEKTOVÁNÍ
A INŽENÝRING

V budovách trávíme až 90 % času. Pojďme je navrhovat kvalitně.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

Studie stavby

Pro návrh stavby vám doporučím zkušeného architekta nebo převezmu již existující studii. V jednoduchých případech sama navrhnu podobu stavby nebo upravím typový projekt.

j

Projekt pro stavební povolení

Zpracuji kompletní projekt pro získání územního rozhodnutí a stavebního povolení. Mám kolem sebe tým spolehlivých projektantů jednotlivých profesí.

Projekt pro provedení stavby

U složitějších staveb zpracuji podrobnou dokumentaci pro realizaci stavby včetně detailů.

i

Inženýring

Nechcete běhat po úřadech a ztrácet drahocenný čas a někdy i nervy? Zajistím za vás potřebná stanoviska, vyjádření a souhlasy vlastníků inženýrských sítí, dotčených orgánů a stavebního úřadu.

Rozpočet a výběr zhotovitele

Mějte od počátku pod kontrolou náklady na zhotovení stavby. Rozpočet využijete také na porovnání nabídek stavebních firem nebo u žádosti o hypotéku.

U

Autorský dozor

Nesedím jen v kanceláři, ale také dohlížím v terénu, zda stavba probíhá v souladu s projektem. Jsem k dispozici pro zodpovídání dotazů a řešení případných problémů. 

OBSAH, CENY A TERMÍNY

Jsem autorizovaná inženýrka pozemních staveb a mám uzavřeno profesní pojištění odpovědnosti.

Projektovou dokumentaci zpracovávám podle platné vyhlášky. U rodinných domů se jedná zpravidla o jednostupňový projekt, který je vhodný pro získání stavebního povolení i pro realizaci stavby.

Cenovou nabídku vám předložím po první nezávazné schůzce, kde probereme váš záměr. Orientační cena projektové dokumentace pro ohlášení stavby rodinného domu je v závislosti na rozsahu a složitosti 80 – 150 tis. Kč.

Termín pro vypracování dokumentace je 2-4 měsíce. Obdobný čas zabere vyřízení stavebního povolení. 

Podrobné informace o projektu jsem pro vás sepsala v článku na blogu.