fbpx

kompletní nabídka služeb

PROJEKTOVÁNÍ
A INŽENÝRING

V budovách trávíme až 90 % času. Pojďme je navrhovat kvalitně.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

Studie stavby

Pro návrh stavby vám doporučím zkušeného architekta nebo převezmu již existující studii. V jednoduchých případech sama navrhnu podobu stavby nebo upravím typový projekt.

j

Projekt pro stavební povolení

Zpracuji kompletní projekt pro získání územního rozhodnutí a stavebního povolení. Mám kolem sebe tým spolehlivých projektantů jednotlivých profesí.

Projekt pro provedení stavby

U složitějších staveb zpracuji podrobnou dokumentaci pro realizaci stavby včetně detailů.

i

Inženýring

Nechcete běhat po úřadech a ztrácet drahocenný čas a někdy i nervy? Zajistím za vás potřebná stanoviska, vyjádření a souhlasy vlastníků inženýrských sítí, dotčených orgánů a stavebního úřadu.

Rozpočet a výběr zhotovitele

Mějte od počátku pod kontrolou náklady na zhotovení stavby. Rozpočet využijete také na porovnání nabídek stavebních firem nebo u žádosti o hypotéku.

U

Autorský dozor

Nesedím jen v kanceláři, ale také dohlížím v terénu, zda stavba probíhá v souladu s projektem. Jsem k dispozici pro zodpovídání dotazů a řešení případných problémů. 

OBSAH, CENY A TERMÍNY

Jsem autorizovaná inženýrka pozemních staveb a mám uzavřeno profesní pojištění odpovědnosti.

Projektovou dokumentaci zpracovávám podle platné vyhlášky. U rodinných domů se jedná zpravidla o jednostupňový projekt, který je vhodný pro získání stavebního povolení i pro realizaci stavby.

Cenovou nabídku vám předložím po první nezávazné schůzce, kde probereme váš záměr. Orientační cena projektové dokumentace pro ohlášení stavby rodinného domu je 150 tis. Kč.

Termín pro vypracování dokumentace je 3-5 měsíců. Obdobný čas zabere vyřízení stavebního povolení. 

Podrobné informace o projektu jsem pro vás sepsala v článku na blogu.