fbpx

kompletní nabídka služeb

INSPEKCE NEMOVITOSTÍ
A PORADENSTVÍ

Neplaťte za nemovitosti víc, než je nutné.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

U

Inspekce nemovitosti před koupí

Důkladně prověřím technický stav domu nebo bytu a vyčíslím náklady na opravy i rekonstrukci. Nejste přeci tak bohatí, abyste kupovali zajíce v pytli.

N

Inspekce nemovitosti před prodejem

Podle občanského zákoníku má kupující možnost uplatnit skryté vady nemovitosti po dobu 5 let. Klidný spánek prodávajícímu zajistí zpráva o technickém stavu domu nebo bytu, která je přílohou kupní smlouvy.

Přejímka novostavby

Inspekce při převzetí nového bytu nebo domu odhalí vady a nedodělky, které developer následně musí odstranit nebo vyřešit slevou z kupní ceny.

Koupě pozemku

Provedu vizuální průzkum stavebního pozemku, prostuduji dostupné podklady a vyhodnotím, zda je vhodný pro váš stavební záměr.

Technické poradenství

Zjistím příčinu technického problému s nemovitostí a navrhnu řešení. Pokud je stavba v záruce, připravím podklady pro reklamaci.

Inspekce pro SVJ a družstva

U novostaveb provedu inspekci společných částí domu před uplynutím záruční doby. U starších bytových domů provedu technický audit a sestavím plán oprav. 

OBSAH, CENY A TERMÍNY

Spolupracuji s firmou Nemoinspekt, která patří mezi čtyři největší poskytovatele na trhu a je členem Asociace inspektorů nemovitostí.

Inspekci nemovitosti lze zpracovat ve 3 verzích podrobnosti. Při Asistenci při prohlídce vám závěry sdělím ihned na místě. Pokud chcete písemnou zprávu s výpisem vad, odhadem nákladů na jejich odstranění, plánkem nemovitosti, fotodokumentací a měřením vlhkosti a rovinnosti konstrukcí, zvolte variantu Standard. Zprávu vypracuji do 3 pracovních dnů. Ve variantě Premium získáte navíc oproti Standardu vyhodnocení lokality a konzultaci s architektem a energetickým specialistou.

Cena za inspekci bytu je v závislosti na užitné ploše a podrobnosti 3. 500 Kč až 13. 000 Kč. U rodinného domu se cena pohybuje od 5. 000 Kč do 17. 000 Kč. Přejímka bytu v novostavbě stojí 7. 000 Kč až 12. 000 Kč. U rodinného domu zaplatíte 9. 000 Kč až 14. 500 Kč. Podrobný ceník je k dispozici zde

Technické poradenství je účtováno v částce 1. 000 Kč za hodinu (minimální délka je 2 hod.). Nad 20 km od Hradce Králové se hradí doprava 6 Kč/ km. 

Zajímá vás, jaké nejčastější vady nacházím v nemovitostech? Přečtěte si článek na blogu.